BASF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budeme se srážet ;o)

2 posters

Goto down

Budeme se srážet ;o) Empty Budeme se srážet ;o)

Příspěvek  Peťulka Wed Oct 15, 2008 1:22 pm

Datum od 31.10. 2008 do 2.11. 2008 – zváni jsou všichni příznivci TM bez rozdílu, to znamená že mě nezajímá jestli jsou FREE, BASF nebo jiny známý clan. Jde mi hlavně o to, se sváma vidět, pokecat a pobavit – to hlavně. Sraz začíná v pátek v 20:00 na stanici metra Lužiny, kde si vás vyzvednu a ukáži
vám, kde budete bydlet.
Kdo přijede autem, po předchozí zkušenosti souřadnice nedávám – zase by jste mi volali z pole Very Happy . Takže kdo přijede autem je to ulice Píškova – až nakonci u slepé točny.
Můj telefon je +420/774/086957 a přijímám jen veřejná cisla. Dále mám ICQ: 393-587-493 a na paní tibbovou: 319-474-751.
Kdo má zájem ať se ozve nejpozději do 25.10.2008 – kdo tak neučiní, tak neručím, že bude mít kde spát. Byt máme veliký a krom wanicky, který spí ve vaně, po tom co se všichni osprchujeme, to bude v suchu. Jinak si radeji sebou vemte spacaky a karimatky....pokud se vas sejde vic, tak at se mate cim prikrejt Wink

Program srazu:

Pátek – bowling v galerii Nové Butovice od 22:00 (tak pozdě protože počítám, že ne všichni přijedete přesně v 20:00) pak přesun k tibbovim domu, spolecné venčení jednoho psa, pak večerní program – hra TM po LAN nebo horké křeslo, dívání na DVD – Black Books (sit kom fakt super), dívání na bednu, pokec karty a společenské hry. Půlnoční překvapení od tibba a v neposlední řadě spánek.

Sobota – společné venčení jednoho psa, spojené s nákupem snídaně a svačiny. Snídaně, příprava svačiny na vycházkua odchod směr Řeporyje do Zbuzan do automuzea Praga na prohlídka. Cesta zpět – buď busem nebo pěško-busem. Cestou možná návstěva historického městečka Tuležim, též známého jako Řepora. Cesta zpět domu k tibbovím, válení se u telky, káva, čaj, limonáda ! Koukání na telku nebo na zbylé části Black Books. Hraní TM nebo karet - wanicka zase, až se všichni osprchují ve vaně.

Neděle – zakončení srazu.

ZVÁNI JSOU VŠICHNI !!!
Peťulka
Peťulka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 264
Join date : 13. 10. 08
Age : 41
Location : Praha

http://www.basf.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Budeme se srážet ;o) Empty Těší mě

Příspěvek  Xicht Thu Oct 16, 2008 2:34 pm

Tesi me, ze se aspon chytla vec kterou jsem opravil.

Xicht

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Budeme se srážet ;o) Empty Re: Budeme se srážet ;o)

Příspěvek  Peťulka Thu Oct 16, 2008 2:56 pm

Xicht napsal:Tesi me, ze se aspon chytla vec kterou jsem opravil.

jj, díky Xichte Very Happy (a to myslim uprimne)....sice jich tam jeste je nekolik, ale patlat se s tim nebudu......
Peťulka
Peťulka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 264
Join date : 13. 10. 08
Age : 41
Location : Praha

http://www.basf.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Budeme se srážet ;o) Empty Re: Budeme se srážet ;o)

Příspěvek  Xicht Thu Oct 16, 2008 6:57 pm

pani_tibbova napsal:
Xicht napsal:Tesi me, ze se aspon chytla vec kterou jsem opravil.

jj, díky Xichte Very Happy (a to myslim uprimne)....sice jich tam jeste je nekolik, ale patlat se s tim nebudu......


Njn, nic proti tibbovi, ale jako vtip dobrej, ale neslo to zverejnit, to byla zprava co z lidi udela debila Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (nic proti)

Xicht

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Budeme se srážet ;o) Empty Re: Budeme se srážet ;o)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru