BASF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BU BU BU BASF* DO ZOO

2 posters

Goto down

BU BU BU BASF* DO ZOO Empty BU BU BU BASF* DO ZOO

Příspěvek  tibbaR Mon Nov 10, 2008 1:47 am

Ahoj, tak jsem se rozhodl že next sraz bychom mohli zažít trochu netradičně, už jsem nám rezervoval na leden místo v kleci paviánů v Pražské Zoo. Pan ředitel FEJK byl tak laskav že se semnou sešel a hledali jsme místo kam by nás jako strčil, ono se to řekne snadno pařan, ale s jakým slovem se to nejlépe kombinuje - mno a když jsme tak bloudili po té ohromné zahradě, jako by nás osvítili světla kolem jedoucí multikáry s hnojem, oba jsme řekli PAVIÁNI. Pan ředitel souhlasil že si to s nimi vyměníme - paviáni půjdou k tibbovým domů a pařani do klece. Ale problém nastal když jsem se zeptal na rychlost připojení, nebo je-li v kleci vůbec nějaké připojení?? scratch NENÍ!!!!! affraid
Nakonec jsem se s panem ředitelem dohodl že se nic měnit nebude, ale že BASF* v lednu určitě dorazí. Datum se ještě dolaďuje, předběžné přihlášky přijímám přes icq (ale protože se tam některé zprávy ztrácí, když nejsem online, tak přidávám meil - rotvador@seznam.cz). Program by byl zase jednoduchý - v pátek začátek paření, v sobotu ZOO (výlet na celý den - teplé vobleky s sebou, kdyby FEJK zabodoval cheers a zřídil připojení), v neděli konec srazu.
Tak jo to je asik vše ode mne Qál k válu hlava pomazaná z boží vůle Qál tibbaR Kazisvět I. albino king
tibbaR
tibbaR

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 16. 10. 08
Age : 40
Location : Prague-Czech Republic

http://www.rotvador.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

BU BU BU BASF* DO ZOO Empty Termín srazu!

Příspěvek  Peťulka Fri Jan 16, 2009 11:36 am

Hoj všici,

takže sraz se bude konat o víkendu 20. - 22.2.09 Exclamation

Už se na Vás těšíme Very Happy
Peťulka
Peťulka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 264
Join date : 13. 10. 08
Age : 41
Location : Praha

http://www.basf.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru